Bedankt- en visitekaartjes
Bamigo

visite-en-bedankkaarten

Bedankt!

Voor Bamigo hebben wij deze mooie visitekaartjes en bedankkkaarten mogen ontwerpen en laten drukken. Grote kans dat als je zo’n superlekker zittende boxer koopt bij dit onderbroekenmerk dat je een bedankkaartje van ons tegenkomt! Leuk toch!

Delen
Delen
Delen

Wilt u ook een nieuwe huisstijl of uw logo laten ontwerpen?

Wij ontwerpen voor u zowel een onderscheidend en eigentijds logo als een volledige huisstijl voor uw onderneming. Een sterke huisstijl brengt in één oogopslag de juiste boodschap. Een sterk logo ontwerp schept vertrouwen in uw bedrijf, producten of diensten. Daarnaast is Advertize Totaal Reclame een creatief ontwerpbureau dat óók op langere termijn graag met u meedenkt op het gebied van uw website en overige vormen van reclame voor uw onderneming.

Een logo is een belangrijke basis. Maar voor een consistente en herkenbare uitstraling heeft u een volledige huisstijl nodig. Het logo ontwerp is de kern van uw huisstijl. Een huisstijl is een van de belangrijkste middelen voor uw bedrijf om het gewenste imago te bereiken.

Voor elk budget gaan wij voor u aan de slag!

Bedankkaarten laten maken

Hebben wij uw interesse gewekt? Neem dan gerust eens helemaal vrijblijvend contact met ons op.

We starten met een goede bak koffie ☕️ (of iets anders naar wens😉) en daarna gaan we samen kijken hoe we jouw logo en huisstijl vorm kunnen geven waarmee je bedrijf, vereniging, of stichting gelijk een goede kick-start geeft!

Supertrots op onze klanten!

[trustindex no-registration=google]

Corona

I.v.m. het corona-virus en de huidige maatregelen die er gelden werken wij zeer voorzichtig. Dat betekent dat ons kantoor alleen op afspraak en voor noodzakelijke dingen geopend is. Wij werken zoveel mogelijk thuis en vragen daarvoor uw begrip. 

Uiteraard zijn wij dagelijks “gewoon” hartstikke bereikbaar via telefoon of mail. 

Dus heeft u vragen? Of wilt u graag overleggen over een mogelijke afspraak bij u op het bedrijf of bij ons op kantoor, neem dan contact met ons op!

 

 

Contact

Advertize Totaal Reclame
Drievennestraat 4
5715 BR  Lierop

Kantoor:
Tel.: 0492 – 33 12 89 

Eric:
Tel.: 06 – 54 26 43 68
E-mail: info@advertizereclame.nl

Jan:
Tel.: 06 – 515 67 018
E-mail: jan@advertizereclame.nl